background
Bizi Tanıyın

Kurumsal Değerlerimiz
  1. Bizi Tanıyın
  2. Kurumsal Değerlerimiz

Halk Yatırım olarak biz;

sermaye piyasalarında müşteri odaklı, piyasa merkezli, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla çalışıyoruz. Çalışanlarımıza değer veriyor ve ekip çalışmasının kuvvetine inanıyoruz. Yasalar, kurumsal yönetim ilkeleri ve etik değerlere bağlı, objektif ve tarafsız çalışmayı ilke ediniyoruz.

VERİMLİLİK & GÜVEN

Verimlilik ve güven odaklı iş modelimizle sermaye piyasalarının gelişimi için fark yaratan ilkleri gercekleştiren Halk Yatırım olarak, kalite bütünlüğümüzü oluşturan ürün ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için titizlikle çalışıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Halk Yatırım olarak, sermaye piyasalarının gelişiminde finansal okuryazarlık kalitesine önem veriyor, her kesimden yatırımcıya uygun finansal çözümleri en sade şekli ile servis etmeyi amaçlıyoruz.

İNOVASYON & TEKNOLOJİ

Halk Yatırım olarak müşterilerimize tüm dijital platformlarımızda güvenli ve hızlı bir hizmet verebilmek amacıyla güncel teknolojik gelişmeleri takip ediyor, altyapı platformlarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

Faaliyet alanımız ile örtüşen ve çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayan projeleri sosyal sorumluluk anlayışımızın önemli birer unsuru olarak görüyoruz.

Bu temellerde yapılandırdığımız etkinliğe ve verimliliğe odaklı iş modeliyle Türkiye’nin dünyaya açılan lider ve öncü aracı kurumlarından biri haline gelmeyi ve Halk Grubu'nun sermaye piyasalarındaki referans noktası olmayı hedefliyoruz.