Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

Halk Yatırım
olarak biz;

Sermaye piyasalarında müşteri odaklı, piyasa merkezli, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla çalışıyoruz.
Çalışanlarımıza değer veriyor ve ekip çalışmasının kuvvetine inanıyoruz. Yasalar, kurumsal yönetim ilkeleri ve etik değerlere bağlı, objektif ve tarafsız çalışmayı ilke ediniyoruz.
Verimlilik ve Güven
Verimlilik ve güven odaklı iş modelimizle sermaye piyasalarının gelişimi için fark yaratan ilkleri gercekleştiren Halk Yatırım olarak, kalite bütünlüğümüzü oluşturan ürün ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için titizlikle çalışıyoruz.
Müşteri Odaklılık
Halk Yatırım olarak, sermaye piyasalarının gelişiminde finansal okuryazarlık kalitesine önem veriyor, her kesimden yatırımcıya uygun finansal çözümleri en sade şekli ile servis etmeyi amaçlıyoruz.
İnovasyon ve Teknoloji
Halk Yatırım olarak müşterilerimize tüm dijital platformlarımızda güvenli ve hızlı bir hizmet verebilmek amacıyla güncel teknolojik gelişmeleri takip ediyor, altyapı platformlarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz.
Sosyal Sorumluluk
Faaliyet alanımız ile örtüşen ve çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayan projeleri sosyal sorumluluk anlayışımızın önemli birer unsuru olarak görüyoruz.
Bu temellerde yapılandırdığımız etkinliğe ve verimliliğe odaklı iş modeliyle Türkiye’nin dünyaya açılan lider ve öncü aracı kurumlarından biri haline gelmeyi ve Halk Grubu'nun sermaye piyasalarındaki referans noktası olmayı hedefliyoruz.

;