Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

ÜST YÖNETİM
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
GENEL MÜDÜR

1975 yılında Bandırma’da doğdu. 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Sezgin, 1997 yılında sermaye piyasalarında başladığı meslek hayatında 2011 yılına kadar sektörde çeşitli kademelerde görev aldı. 2011 yılında Kurumsal Finansman Müdürü göreviyle başladığı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’deki çalışma hayatını, 2012 Aralık ayı itibarıyla Kurumsal Finansman ve Hazine’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmüştür. 20.10.2020 tarihi itibarıyla Şirket Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan Sayın Bülent Sezgin, aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

1968 yılında Osmaniye’de doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde lisans, Oklahoma State University Ekonomi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1998 yılından itibaren sermaye piyasası sektöründe bilgi teknolojileri konusunda çeşitli kademelerde görev aldı. 2015 yılında Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak göreve başlayan Ali Mutlu halen Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim ile Bilgi Teknolojileri’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

1985 yılında Sivas’ta doğdu. Erciyes Üniversitesi Kimya Bölümünde lisans, Cumhuriyet Üniversitesi Finansal Ekonometri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2010 yılında Garanti Bankası’nda iş deneyimlerine başlayan AKDAŞ, sermaye piyasası sektöründe çeşitli kademelerde görev aldı. 2019 yılında Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Yurt içi Satış Birimi’nden sorumlu Yönetici olarak göreve başlayan Şafak Akdaş halen Piyasalar, Yatırım Danışmanlığı ve Kurumsal Aracılık, Satış Yönetimi ve Şubeler ile Operasyon’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümünde lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.1995 yılından itibaren Kurumsal Finansman ve Finans Analistliği konusunda çeşitli kademelerde görev aldı. 2020 yılında Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Kurumsal Finansman Direktörü olarak göreve başlayan Zafer Mustafaoğlu halen Kurumsal Finansman, Kitle Fonlama Platformu ve Girişim Sermayesi Danışmanlık, Araştırma ile Hazine ve Portföy Aracılığı’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

;