Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

HİZMETLER VE ÜRÜNLER

Hazine

Risk tercihlerine göre sabit getirili menkul kıymetlere yatırım yapmaya karar vermis yatırımcılara hazine bonosu, devlet tahvili gibi geleneksel borçlanma araçlarının yanında özel sektör tahvili, finansman bonosu, islami kurallara göre dizayn edilmiş ve icazet alınmış kira sertifikası (Sukuk) gibi geniş bir yelpazede ürün sunulmakta ve fiyatlama yapılmaktadır. Yatırımlarını yabancı para cinsinden yapmak isteyen yatırımcılara Türkiye Devleti ile Türk Özel Sektör Şirketlerinin yurt dışında ihraç etmiş oldukları yabancı para cinsinden borçlanma araçları (eurobond) için de rekabetçi fiyatlar sunulmaktadır. Yurt dışında iş birliği yapılan tanınmış ve güçlü uluslararası yatırım bankaları aracılığıyla ürün yelpazesine yabancı devlet ve özel sektörün borçlanma araçları da dahil edilmiştir.

Yatırımcıların hesap bakiyeleri gün sonunda (Saat 14:00 sonrası EFT/Havale ile hesaba gelen paralar için koşullar uygunsa) 10.000 TL’nin üzerinde olması durumunda farklı bir tercih belirtilmemişse otomatik olarak repo ile nemalandırılır. Repo oranları piyasa koşullarına göre günlük olarak belirlenir.

Yatırımcılarının acil nakit ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere dizayn edilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama ile hisse senedi satışı karşılığında hesaba geçecek tutarı, T+2 günü beklenmeden anında çekebilme imkanı sağlanmıştır. Ana Pazar ve Yıldız Pazar’da yer alan paylar için geçerli olan bu hizmet için belirlenen limitler ile günlük komisyon tutarları WEB sitesinde günlük olarak yayınlanır. İşlemler müşteri temsilcisi aracılığıyla yapılabileceği gibi WEB sitesi üzerinden yatırımcı tarafından da gerçekleştirilebilmektedir.

Portföy Aracılığı

Portföy Aracılığı faaliyeti ile yatırımcıların sermaye piyasası araçlarıyla ilgili alım veya satım emirlerinin karşı taraf olarak yerine getirilmesi faaliyeti sırasında yatırımcıya uygulanacak sermaye piyasası araçlarının fiyatlaması yapılmaktadır.
Sektörde hâkim standart ürünlerin yanında riskten korunmak veya cazip koşullarda yatırım yapmak isteyen yatırımcılara yeni nesil finansal ürünlerin oluşturularak sunulması da bölümün fonksiyonları arasındadır.
;