Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

BİZİ TANIYIN

Yönetim Kurulu

1968 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Pamukbank TAŞ’ta Uzman Yardımcısı ve Uzman olarak görev yaptı. 2004 yılından bu yana Türkiye Halk Bankası AŞ’de Bölüm Müdürü ve Daire Başkanı görevlerinde bulunan Şöner 28.07.2021 tarihinden itibaren vekaleten Türkiye Halk Bankası AŞ’de Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Sayın Şöner, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı görevini sürdürmektedir.

1975 yılında Bandırma’da doğdu. 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Sezgin, 1997 yılında sermaye piyasalarında başladığı meslek hayatında 2011 yılına kadar sektörde çeşitli kademelerde görev aldı. 2011 yılında Kurumsal Finansman Müdürü göreviyle başladığı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’deki çalışma hayatını, 2012 Aralık ayı itibarıyla Kurumsal Finansman ve Hazine’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmüştür. 20.10.2020 tarihi itibarıyla Şirket Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan Sayın Bülent Sezgin, aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

1975 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1998 yılında Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1999’da Halkbank Araklı/Trabzon Şubesinde başlayan bankacılık kariyeri 2003-2008 döneminde Halkbank Hazine Yönetiminde uzman, 2008-2013 döneminde Halkbank Trabzon Bölge Koordinatörlüğünde Bölüm Müdürü olarak devam etmiştir. Sonrasında 2013-2021 yılları arasında sırasıyla Gümüşhane, Ortahisar, Ordu ve Samsun Ticari Şb. Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2021 yılı Temmuz ayından itibaren Halkbank Esnaf Bankacılığı Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir. Sayın Fidan, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

1971 yılında Erzincan’da doğdu. 1993 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. TCDD Vakfı’nda Bilgi İşlem Sorumlusu, Akbank - Aknet A.Ş.’de Yazılım Geliştirme Uzmanı, Pamukbank T.A.Ş.’de Sistem Analist / Yetkili olarak görev yaptı. 2004 yılından bu yana Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de BT Yönetmeni ve BT Bölüm Müdürü görevlerinde bulunan Karadağ, halen Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Bilgi Teknolojileri Planlama ve Yönetişim Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir.

1966 yılında Kadirli Osmaniye’de doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı ve Daire Başkanı görevlerinde bulunan Ocak, 18.07.2017 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. Finansal Yönetim ve Planlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Sayın Ocak, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini sürdürmektedir.

1984 yılında Kadirli’de doğmuştur. 2003 yılında Adana Atatürk Lisesinden mezun olmuştur. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. 2008 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş.’ de Uzman Yardımcısı olarak başlayan bankacılık kariyeri Uzman, Kıdemli Uzman, Yönetmen ve Ekim 2018-Ağustos 2021 tarihleri arasında da Aktif Pasif Yönetimi Daire Başkanlığında Likidite Yönetimi Bölüm Müdürü olarak devam etmiştir. Ağustos 2021’den itibaren Hazine Yönetimi Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir. Sayın HOŞCAN, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

1976 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Sümerbank A.Ş. ve OyakBank A.Ş.’de Müfetiş Yardımcısı, Müfettiş ve Bölüm Yöneticisi olarak görev yaptı. 2011 yılından bu yana Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Bölüm Yöneticisi ve Bölüm Müdürü görevlerinde bulunan Öziçsel, Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Bireysel Krediler Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir.

;