Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

HİZMETLER VE ÜRÜNLER

Yatırım Danışmanlığı

Yatırımcıların beklentilerini karşılamaya yönelik finansal çözümler ve öneriler içeren yönlendirici nitelikteki tavsiyeleri ile yatırımcıların nihai kararlarını vermelerini kolaylaştırmaktadır.

Nitelikli sermaye piyasası ürünleri ile müşterilere ve satış ekiplerine sunduğu bilgilendirme çalışmaları ve kişiye özel analizlerin yanı sıra, 2020 yılında hayata geçirdiği Akıllı Öneri Sistemi (AÖS) ile finansal okuryazarlığın gelişimine katkı sağlamıştır.

Akıllı Öneri Sistemi (AÖS), Halk Yatırım müşterilerine sunulmak üzere oluşturulmuş, tüm finansal piyasa bilgilerinin ve analizlerinin, yatırım kararlarını almakta yardımcı olabilecek tüm modüllerin tek bir yerde toplandığı bir sistemdir. Bu sistem ile sermaye piyasalarındaki yatırımcı sayısını artırmak ve mevcut yatırımcıların tüm finansal hizmetler konularında bilgi gelişimine yardımcı olmak ve yatırım kararlarında başarılı olmalarını sağlamak hedeflenmiştir.

Halk Yatırım, Yatırım Danışmanlığı Sözleşmeniz Elektronik Ortamda!
İnternet şubemize girerek yerindelik testini doldurun, bilgi formunu onaylayın ve sözleşmenizi imzalayın. Bulunduğunuz yerden Yatırım Danışmanlığı hizmetlerimize ve Akıllı Öneri Sistemi AÖS’ün tüm modüllerine fiziki işlem gerekmeden ulaşın. Sözleşmenize internet şubemizden ulaşmak için “Uygunluk” başlığından “Yerindelik Testi Yap” butonuna tıklayın.
Genel Müşteri & Profesyonel Müşteri
Yaş & Yatırım
Tecrübesi
Meslek & Eğitim
Durumu
Tasarruf Eğilimi
Risk getiri vade
Gelir Düzeyi
Müşteri Risk Profil
Oluşturma

Yerindelik Testi

Uygunluk Testi

Risk Metre
Düşük Risk
Orta Risk
Yüksek Risk
YTD Tavsiyesi

Uygun Yatırım Aracına Yönlendirme

Varlık Dağılımı ile Riski Minimize Etmek

;