Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

TAM 26 YILDIR

Bugünün Doğru Kararı
Geleceğin Kazancı

26YILDIR
HER GÜN

Daha İyisi için Çalışıyoruz.
Türkiye Halk Bankası'nın bağlı ortaklığı olan Halk Yatırım, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Ankara Başkent, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Denizli ve Samsun illerinde on şube, Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. ile imzalanan emir iletim sözleşmeleri çerçevesinde 1.000'den fazla Halkbank şubesi ve etkin alternatif dağıtım kanallarıyla aracılık faaliyetlerini yürütmektedir.

Geniş müşteri kitlemize kaliteli ve kolay yatırım işlemleri deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Halkbank'ın geniş dağıtım ağını etkin olarak kullanarak, müşterilerimize yurdun her noktasında yatırımlarını gerçekleştirme imkanı veriyoruz.

Mobil uygulamalarımız AÖS, Halk Yatırım Borsa, Halk Yatırım Mobil ve Halkbank Mobil ile yatırım dünyasını mobil cihazlarınıza taşıyoruz. Yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmek, yatırım önerileri almak, yapay zeka tarafından hazırlanan raporlara ulaşmak , anlık veri akışlarını takip etmek, araştırma raporlarına ve akıllık grafiklere ulaşmakla birlikte çok daha fazlası şimdi elinizin altında. Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmenin konforunu yaşayın.

;