background

Halk Yatırım, Yatırım Danışmanlığı Sözleşmeniz Elektronik Ortamda!

İnternet şubemize girerek yerindelik testini doldurun, bilgi formunu onaylayın ve sözleşmenizi imzalayın. Bulunduğunuz yerden Yatırım Danışmanlığı hizmetlerimize ve Akıllı Öneri Sistemi AÖS’ün tüm modüllerine fiziki işlem gerekmeden ulaşın. Sözleşmenize internet şubemizden ulaşmak için “Uygunluk” başlığından “Yerindelik Testi Yap” butonuna tıklayın.

Halk Yatırım, ayrıntılı olarak analiz edilmiş gün içi yatırım önerileri ve fırsatlarından oluşan, şirket analizleri ve trade önerileri içeren tamamen müşterisinin özgün ihtiyaçlarına göre hazırlanmış raporlarla ayrıcalıklı bir yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı hizmeti, yatırım hesabı oluşturan bireysel müşterilerimizin risk seviyesini ölçen yerindelik testini doldurmaları akabinde Yatırım Danışmanlığı Çerçeve Sözleşmesini imzalamaları; kurumsal müşterilerimizin ise yalnızca Yatırım Danışmanlığı Çerçeve Sözleşmesini imzalamaları kapsamında sunulmaktadır.

* Yatırım Danışmanlığı hizmeti karşılığında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Yatırım Danışmanlığı müşterilerinin varlık dağılımları oluşturulurken, risk iştahının yerindelik testi ile belirlenmesi sonrasında yatırımcıyı yakından tanıyarak risk/getiri analizi doğrultusunda yatırımcı ihtiyaçlarına en uygun yatırım kararını almalarını sağlayacak yönde strateji ve alternatifler sunulmaktadır.

Müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlayan Halk Yatırım, farklı risk tercihleri ve yatırım ihtiyaçlarını kapsayan geniş ürün ve hizmet alanı ile müşterilerinin portföylerinin yönetimine bireysel portföy yöneticiliği faaliyeti ile devam etmektedir.

Genel Müşteri & Profesyonel Müşteri

Yaş & Yatırım
Tecrübesi
Meslek & Eğitim
Durumu
Tasarruf Eğilimi
Risk getiri vade
Gelir Düzeyi
Müşteri Risk Profil Oluşturma
Yerindelik Testi
Uygunluk Testi

Risk Metre

Düşük Risk
Orta Risk
Yüksek Risk
YTD Tavsiyesi
Uygun Yatırım Aracına Yönlendirme
Varlık Dağılımı ile Riski Minimize Etmek

Yatırım Danışmanlığı

hlyyatirimdanismanligi@halkyatirim.com.tr