background
Bizi Tanıyın

Basın Bültenleri

  1. Bizi Tanıyın
  2. Basın Bültenlei
18 Nisan 2018

İhtiyaç Duyduğunuzda T+0'la Para Hemen Hesapta!

Halk Yatırım Yenilikçi ve Avantajlı Ürünleriyle Yatırımcılarına Değer Katmaya Devam Ediyor. İhtiyaç Duyduğunuzda T+0’la Para Hemen Hesapta! Halk Yatırım yatırımcıların acil nakit ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla yepyeni bir uygulamayı hizmete sunuyor. Hisse senedi satışlarında yatırımcılarının acil nakit ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamak amacıyla Halk Yatırım, T+0 uygulamasını hizmete sunuyor.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
19 Şubat 2018

Yılın Yerel Tahvil İşlemi Kategorisinde Bonds & Loans 2018 Birincilik Ödülü

Halk Yatırım’ın yapılandırma ve satış danışmanı olduğu Halkbank’ın Katkı Sermaye Niteliğindeki Tahvil İhracı işlemi, Türkiye bankacılık, finans ve sermaye piyasaları sektörlerinin en saygın ödüllerinden biri olan “Bonds & Loans 2018’’ ödüllerinde “Yılın Yerel Tahvil İşlemi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
15 Şubat 2018

Türkiye’nin İlk GYO Sukuk İhracı Gong Töreni

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (Halk GYO) 100 milyon TL nominal değerli kira sertifikası ihracı için Borsa İstanbul’da gong töreni düzenlendi. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, törende yaptığı konuşmada “Türkiye’nin en büyük 5 bankasından biriyiz. Bu performansımızı, 11 bağlı ortaklığımızın başarılı çalışmalarıyla finans sektörünün her alanına yaymayı hedefliyoruz. Türkiye’nin en büyük finansal süper marketlerinden biriyiz” dedi.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
27 Aralık 2017

TMO Gong Töreni

Halk Yatırım ve Toprak Mahsulleri Ofisi iş birliği ile 27 Kasım 2017 tarihinde başarıyla gerçekleştirilen ve ülkemizde ilk olma özelliğini taşıyan, dayanak varlık olarak tarımsal emtianın kullanıldığı 100 milyon TL tutarındaki TMO Kira Sertifikası (Sukuk) ihracı kapsamında Borsa İstanbul’da 27 Aralık 2017 tarihinde bir gong töreni düzenlendi.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN