background
Bizi Tanıyın

Basın Bültenleri

  1. Bizi Tanıyın
  2. Basın Bültenlei
17 Mayıs 2019

JCR Eurasia Rating, Halk Yatırım Men.Değ.A.Ş’nin Uzun Vadeli Ulusal Notu’nu “AAA(Trk)” görünümünü ise “Stabil” olarak teyit etti.

JCR-Eurasia Rating, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ni gözden geçirme sürecinde, en yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategori içerisinde değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notunu ‘AAA (Trk)’, görünümünü ise ‘Stabil’ olarak belirledi. Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı ve Yerel Para Notlarını ülke tavanı olan ‘BBB-’, görünümlerini ise ‘Negatif’ olarak teyit etti.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
16 Mayıs 2019

Halkbank'ın Repo (O/N) Endeksli - Getiri (Faiz) Korumalı Bono İhracında Rekor Satış

Sermaye piyasalarındaki yenilikçi çalışmalarıyla yatırım araçlarını çeşitlendirmeyi sürdüren Halkbank, kurumsal ve nitelikli bireysel yatırımcılara yönelik sunduğu Repo (O/N) Endeksli - Getiri (Faiz) Korumalı Bono İhracında rekor bir satış gerçekleştirdi. Halk Yatırım aracılığıyla gerçekleşen ve ürün yapısıyla Türkiye’de bir ilk olan ihracın 1 milyar TL’lik toplam satış tutarı, planlanan büyüklükten 5 kat fazla talep gördü.  

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
03 Mayıs 2019

Halkbank Enflasyona Endeksli- Getiri (Faiz) Korumalı Tahvil İhracı Büyük İlgi Gördü!

Halkbank’ ın, Halk Yatırım aracılığıyla kurumsal ve nitelikli bireysel yatırımcılara yönelik geliştirdiği ve satışını gerçekleştirdiği ihraç büyük ilgi gördü.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
19 Nisan 2019

Halk Yatırım, en çok ihraç yapan aracı kurum oldu.

Halk Yatırım, “4. TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri”nde “Özel Sektör Borçlanma Aracı İhraç ve Satış Lideri - 2018" ödülüne layık görüldü.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN